ĮGYKITE PRANAŠUMĄ PRIEŠ KONKURENTUS

Profesionalus logotipų kūrimas

Profesonalus logotipas Jūsų verslui, projektui ar kitai veiklai. Turime patirties, kuriant įvairaus lygio logotipus, firminį stilių ar atskirus jų elementus, o taip pat stiliaus vadovą (brandbook‘ą, gidą) ir t.t. Specializuojamės verslui ar institucijoms skirtuose logotipuose, tačiau galime sukurti patrauklų ir profesionalų logotipą visiems.

Unikalaus dizaino modernus ir patrauklus Logotipas bus sukurtas pagal Jūsų veiklos specifiką, klientų tipą ir kitus Jūsų reikalavimus. 

Logotipą paruošime visais reikalingais formatais: darbinis failas (vektorinis logo), Logotipai internetui ir svetainei, spaudai, socialiniams tinklams (fb, instagram, linkedin). priklausomai nuo dizaino paruošimę ir tamsiam ir šviesiam fonui. 

Jeigu bus poreikis – paruošime dizaino elementus ir grafinius priedus prie logotipo. O taip pat brandbook ir atskirus elementus: blankas, vizitinė kortelė, ppt prezentaciją, sąskaita faktūra, el.pašto parašas, lipdukai ir t.t. Daugiau elementų galite pasiūžiūrėti prie “korporatyvinis stilius” puslapyje, bet dažniausiai kiekvieną elementą vertiname atskirai. Ir netgi galime pasirūpinti spauda ir gamyba. 

Kurdami logotipus, profesionalūs dizaineriai atsižvelgia į įmonės tikslus, poreikius, pagrindinių klientų socialinį, demografinį, pajamų profilį. Taip pat rinkos situaciją, dominuojančias spalvas bei kitus aspektus. 

Užpildžius spacialų klausimyną sužinosime apie Jus ir Jūsų verslą. Ir taip galėsime orientuotis į Jūsų poreikius. Bet tuo pačiu visada stebime pasaulines diziano tendencijas ir vadovaujamės vidine kokybės kontrolės sistema, nepamiršdami ir rikos (konkurentų) analizės.

Esant poreikiui samdome itin aukštos kvalifikacijos ir didelę patirtį turinčius Logotipų dizainerius, kurie ne tik visada dirba labai kokybiškai atlieka patikėtas užduotis, bet turi unikalias kūrybos technikas, įvairius sugebėjimos ir įvaldė skirtingas diziano kryptis (pvz: letteringas, 3d, animacijos, piešimas ranka ir t.t.) ir visada parenkame tinkamiausią specialistą Būtent Jums

Esant norui – galima samdyti “garsius ir žinomus” dizainerius. Jei svarbu ir dizainerio pavardė. Apie tai daugiau puslapyje “ypatingas logotipas

Sudomino pasiūlymas ir reikalingas | logotipas?

Visais klausimais galime pasikalbėti el. paštu arba telefonu ir surasime geriausią variantą Jums:

hello@advantage.lt

+370 67972767

Youtube
Vimeo
Google Maps