Logotipo kainodara

Kai tinka parpastas šabloninis logotipas. Kai svarbu kad būtų, bet nebūtinai unikalus. Techniškai tvarkingas ir patrauklus.

Kai reikia profesionalaus, kokybiško ir unikalaus logotipo Jūsų verslui ar projektui.

Kai reikia ypatingo logo ar projektas didelis ir rimtas. Kai reikia ne paprasto dizainerio, o svarbu, kad jis būtų “superstar” (dirbęs su didžiausiais prekių ženklais).  Arba kai reikia ypatingų talentų (pvz.: piešti ranka ar 3d)

Šabloninis logotipas

Per daug metų pastebėjoms, kad nedidelėm pradedančioms įmonės kartais užtenka kažko ypatingai paprasto ir nebrangaus. Šiuo metu jau yra nemažas logotipų šablonų pasirinkimas. Mes galime juos nupirkti ir pakoreguoti. T.y. užrašyti Jūsų pavadinimą, galbūt kažkiek pažaisti su spalvomis ir išdestymu. Tai nebus unikalus logotipas, bet techniškai tvarkingas.

Šablonų turime daug. Bet keletą šablonų galima rasti pvz:  šablonai shutterstock (įsivaizdavimui).

Visus sukurtus logotipus paruošime visomis įmanomais formatais (internetui, socialiniams tinklams, spaudai)

Profesionalus logotipas

Kai reikia tikrai modernaus, gero, patrauklaus ir kokybiško logotipo Jūsų verslui ar projektui.  Kuriame pagal naujausias dizaino tendencijas lengvai adaptuojamus profesionalius logotipus.

Kurdami Jūsų įmonės veidą paruošime visais būtinais formatais tiek internetui, socialiniams tinklams, tiek spaudai.

Esant poreikiui – galėsime sukurti ir firminį stilių, produktų pakuotes, bei kitus elementus.

Ypatingas logo

Kai norite, kad Jūsų logotipą kūrtų žinomas dizaineris, kuris dirba su garsiausiais prekių ženklais ir žinomais žmonėmis. Kai svarbu ne tik pats logotipas, bet ir patirtis jį kuriant bei pridėtinė vertė.

Taip pat jei projektas didelis, reikalauja ypatingų sugebėjimų (pvz reikės sukurti naują šriftą, gal būt dalį logotipo reikės piešti ranka arba 3d programomis. Galime palsaugą tobulinti ir pasiūlyti fokus grupių tyrimus, apklausas, išsamius tyrimus ir analizes. Kai reikia kažko ypatingo.

Sudomino pasiūlymas ir reikalingas | logotipas?

Visais klausimais galime pasikalbėti el. paštu arba telefonu ir surasime geriausią variantą Jums:

hello@advantage.lt

+370 67972767

Youtube
Vimeo
Google Maps