KURIATE NAUJĄ VERSLĄ, PROJEKTĄ, PASLAUGĄ AR PRODUKTĄ? ĮGYKITE PRANAŠUMĄ PRIEŠ KONKURENTUS

LOGOTIPŲ KŪRIMAS

Mūsų specialistai gali profesionaliai sukurti Jums logotipą. Pasirūpinsime profesionaliu logotipų dizainu ir įgyvendinimu. Dizainas bus visapusiškai kokybiškas, kreipiame dėmesį net smulkioms detalėms. Ir paruošime visais būtinais formatais (internetui, socialiniams tinklams, spaudai, gamybai, pakuotėms)

Mūsų kuriami logotipai yra ne tik patrauklūs ir atitinka naujausias dizaino tendencijas, bet visada turi ir komunikuojamą žinutę bei formuoją teigiama įmonės (ar verslo) įvaizdį, skleidžia žinią ir aiškiai pozicijonuoja ir nusako veiklą. Taip pat teikiame su logotipų kūrimu susijusias paslaugas, kaip firminio stiliaus kūrimas, brandbook, reklama ir t.t.:

Kodėl tai svarbu? Prekės žeklas itin galina reklamos forma. Kada paskutinį kartą pirkote Nike, Apple ar Samsung produkciją dėl to, kad Jums paskambino pardavėjas arba parekomendavo konsultantas? Turėdami gerą ir stiprų prekės ženklą galite brangiau ir paprasčiau parduoti savo prekes ar paslaugas.

Logotipas

Kurdami logotipus, profesionalūs dizaineriai atsižvelgia į įmonės tikslus, poreikius, pagrindinių klientų socialinį, demografinį, pajamų profilį. Taip pat rinkos situaciją, dominuojančias spalvas bei kitus aspektus. 

Užpildę spacialų klausimyną sužinosime apie Jus ir Jūsų verslą. Ir taip galėsime konkrečiai dirbti pagal Jūsų poreikius. Bet tuo pačiu visada stebime pasaulines diziano tendencijas ir vadovaujamės vidine kokybės kontrolės sistema, nepamiršdami ir rikos (konkurentų) analizės.

Esant poreikiui samdome itin aukštos kvalifikacijos ir didelę patirtį turinčius Logotipų dizainerius, kurie ne tik visada dirba labai kokybiškai atlieka patikėtas užduotis, bet turi unikalias kūrybos technikas, įvairius sugebėjimos ir įvaldė skirtingas diziano kryptis (pvz: letteringas, 3d, animacijos, piešimas ranka ir t.t.) ir visada parenkame tinkamiausią specialistą Būtent Jums

Grafiniai elementai 

Pats logotipas svarbu, bet jį papildo korporatyvinio stiliaus elementai.  Grafiniai elementai (tiek itin paprasti tiek komplikuoti piešiniai), ikonėlės, šriftai, patterns, fonai, atitinkamos nuotraukos ar įvairūs simboliai bei kiti grafikos elemenentai. Juos naudojame korporatyvinio stiliaus kūrime ir visur, kur naudojamas logotipas. Nuo vizitinės kortelės iki pakuotės ar reklamos dizaino. 

Korporatyvinis stilius

Korporatyvinis (firminis) stilius – tai – kas apibendriną Jūsų įvaidį visoje medijoje ir komunikacijoje su klientais. Nuo vizitinės kortelės dizaino iki produkto pakuotės, reklamos ant oro baliono

Dažniausiai užsakomi korporatyvinio stiliaus elementai:

 • Interneto svetainės dizainas su elementais
 • Viziinių kortelių dizainas
 • El.pašto parašas
 • Socialinių tinklų profilių elementai
 • Blankas / dokumento šablonas
 • PPT/powerpoint/keynot/slides skaidrių dizaino šablonas
 • Komercinio pasiūlymo šablonas
 • Sąskaitos faktūros šablonas
 • Darbuotojo pažymėjimas / kortelė

Keletas populiarių, bet rečiau užsakomų elementų:

 • Banerių ir reklamų šablonai 
 • Lipdukai ant automobilių
 • Maišeliai (dovanų, paprasti), dovanų dėžutės
 • Segtuvas, popierių aplankalas, “papkė”, įmautė
 • Tušinukai
 • Gertuvės / puodeliai
 • Lipdukai
 • Marškinėliai, Marškiniai, dežmperiai
 • Kuprinės
 • Užrašinės, blonknotai
 • darbo knygos, kalendoriai
 • Boršiūra, lakstinukas
 • Produktų dizainas 
 • “Onboarding package” dovanų rinkinys naujiems darbuotojams 
 • Klientų dovanų pakuotė
 • Uniformos 
 • iškabos
 • Daugybe kitų elementų, verslo dovanų, marketingo įrankių, priemonių, įvaizdinių elementų

Produkto įpakavimas

Jei prekiaujate fiziniais produktais jie visada kažkaip būna įpakuoti. Kuo brangesnis ar gersnis produktas – tuo daugiau skiriame dėmesio pakuotei (atkreipėt kokia patirtis būna išpakuojant nauja išmanųjį telefoną ar kitą prabangią prekę).  Šitas punktas išskirtas atskirai paaiškinant subtilybes.  

Brandbook  / Logotipo naudojimo vadovas 

Didesnėms įmonėms, institucijoms arba planuojant viekti daugelyje miestų ar šalių (ypa kur yra fiziniai padaliniai arba bus dirbama frančizės pagrindu) reikalingas brandbook. (prekės ženklo/logotipo naudojimo vadovas). 

Tai techninis dokumentais su dauguma aukščiau paminėtu elementų juos papildant išsamia informacija apie galimus / negalimus naudojimo pavyzdžius, dydžius, spalvas. spaudos ir gamybos reikalavimus, iškabų ir interjero įrengimo.  Šis dokumentas labiausiai reikalignas tam, kad visi skyriai visose pasaulio šalyse atrodytų vienodai ir laikytųsi gairių ir reikalavimų.

Kitos susijos paslaugos

Kuriant logotipą galima sukurti daug papildomų elementų. PVZ: animuotą logotipą video pradžiai. Reklamos maketus. Visą ženklodaros ir komunikacijos strategiją ar ypatingą interento svetainę ar net keletą svetainių ( paprasta, business (didemena) ir intranetą (vidinę svetainę kolektyvui).

Logotipo kainodara

Kai tinka parpastas šabloninis logotipas. Kai svarbu kad būtų, bet nebūtinai unikalus. Techniškai tvarkingas ir patrauklus.

Kai reikia profesionalaus, kokybiško ir unikalaus logotipo Jūsų verslui ar projektui.  

 

Kai reikia ypatingo logo ar projektas didelis ir rimtas. Kai reikia ne paprasto dizainerio, o svarbu, kad jis būtų “superstar” (dirbęs su didžiausiais prekių ženklais).  Arba kai reikia ypatingų talentų (pvz.: piešti ranka ar 3d)

Šabloninis logotipas

Per daug metų pastebėjoms, kad nedidelėm pradedančioms įmonės kartais užtenka kažko ypatingai paprasto ir nebrangaus. Šiuo metu jau yra nemažas logotipų šablonų pasirinkimas. Mes galime juos nupirkti ir pakoreguoti. T.y. užrašyti Jūsų pavadinimą, galbūt kažkiek pažaisti su spalvomis ir išdestymu. Tai nebus unikalus logotipas, bet techniškai tvarkingas.

Šablonų turime daug. Bet keletą šablonų galima rasti pvz:  šablonai shutterstock (įsivaizdavimui).

Visus sukurtus logotipus paruošime visomis įmanomais formatais (internetui, socialiniams tinklams, spaudai)

Profesionalus logotipas

Kai reikia tikrai modernaus, gero, patrauklaus ir kokybiško logotipo Jūsų verslui ar projektui.  Kuriame pagal naujausias dizaino tendencijas lengvai adaptuojamus profesionalius logotipus. 

Kurdami Jūsų įmonės veidą paruošime visais būtinais formatais tiek internetui, socialiniams tinklams, tiek spaudai. 

Esant poreikiui – galėsime sukurti ir firminį stilių, produktų pakuotes, bei kitus elementus.

Ypatingas logo

Kai norite, kad Jūsų logotipą kūrtų žinomas dizaineris, kuris dirba su garsiausiais prekių ženklais ir žinomais žmonėmis. Kai svarbu ne tik pats logotipas, bet ir patirtis jį kuriant bei pridėtinė vertė.

Taip pat jei projektas didelis, reikalauja ypatingų sugebėjimų (pvz reikės sukurti naują šriftą, gal būt dalį logotipo reikės piešti ranka arba 3d programomis. Galime palsaugą tobulinti ir pasiūlyti fokus grupių tyrimus, apklausas, išsamius tyrimus ir analizes. Kai reikia kažko ypatingo. 

Kitos paslaugos

Ženklodaros strategija

informacija ruošima

Analizė ir tyrimai

informacija ruošiama

Prekės ženklo kūrimas

informacija ruošiama

Sudomino pasiūlymas ir reikalingas | logotipas?

Visais klausimais galime pasikalbėti el. paštu arba telefonu ir surasime geriausią variantą Jums:

hello@advantage.lt

+370 67972767

Youtube
Vimeo
Google Maps